fbpx

Pasirinkite kalbą

SEO paslaugos

Jeigu svarstote, kodėl Jūsų internetinė svetainė sulaukia labai mažo lankytojų skaičiaus, tai labai didelė tikimybė, kad jie tiesiog neturi galimybės jos surasti. Ieškant tam tikros informacijos, prekių ar paslaugų dažniausiai į pagalbą pasitelkiama Google paieška. Apie 90% vartotojų renkasi tarp svetainių esančių pirmame Google puslapyje ir net nenueina į antrą ar tolimesnius paieškos rezultatų puslapius. Tad puikiai matome, kokia didelė vertė yra turėti aukštas pozicijas Google paieškos rezultatuose, ir kiek potencialių klientų prarandate, jeigu nesate jose.

Kad pavyktų iškilti Google paieškoje į pagalbą yra pasitelkiamos SEO paslaugosSEO tai procesas, kurio metu internetinė svetainė yra optimizuojama paieškos sistemoms. SEO optimizacija susideda iš daugelio kryptingų veiksmų atlikimo, kurie žingsnis po žingnsio padeda svetainei iškilti paieškos rezultatuose. Tai neįvyksta greitai ir paprastai, ypač jeigu raktažodžiai yra konkurencingi, prireikia nemažai laiko ir įdirbio, tačiau pasiekti rezultatai verslui atneša didžiulę naudą. Jūs pritrauksite į savo svetainę tikslinę auditoriją, ieškančią Jūsų prekių ar paslaugų. Teigiama, jog SEO investicinė grąža yra viena didžiausių lyginant su kitomis marketingo strategijomis!

SEO optimizavimas yra visiškai legali ir internetinės svetainės populiarumui daug naudos suteikianti paslauga. Google tikslas yra vartotojams parodyti tokius paieškos rezultatus, kurie tiksliausiai ir geriausiai atitiktų jų lūkesčius. SEO specialisto pareiga yra įrodyti Google, kad jo optimizuojama svetainė yra verta būti aukščiausiose pozicijose, ir kad tam tikrus raktažodžius suvedęs asmuo ras, ko ieško, būtent čia. Bet kokie bandymai dirbtinai iškelti svetainę, nenatūraliai ją perkraunant raktažodžiais, ar masiškai platinant jos adresą nepatikimuose puslapiuose ir t.t., gali turėti liūdnų pasekmių ir užsitraukti Google nemalonę. Tad geriausia šį procesą patikėti savo darbą išmanantiems specialistams, kurie Jums suteiks profesionalias SEO paslaugas.

Iš ko susideda SEO paslaugos?

Visos paminėtos SEO paslaugos yra atliekamos pirminio SEO optimizavimo projekto metu. Vėliau teikiant kasmėnesinę SEO priežiūrą atliekami įvairūs SEO marketingo veiksmai. Nuo raktažodžių, su kuriais norima iškilti, konkurencingumo priklausys, kiek mėnesių bus būtina kasmėnesinė SEO priežiūra, kad svetainė iškiltų į Google TOP vietas.

Taigi, jei norite, kad potencialūs klientai lengvai rastų Jūsų internetinę svetainę, mūsų SEO specialistai Jums pasiruošę padėti!

Meniu